На вниманието на курсистите от проект „Нов шанс“
На 21.03.2013 г. /четвъртък/ в мултимедийния кабинет на ОУ“Васил Левски“ от 12,30 часа ще бъдат връчени удостоверенията на успешно завършилите курс по ограмотяване и функционални компетентности V, VІ и VІІ клас.
Заповядайте!
%%anc%%
На успешно завършилите ЧЕСТИТО!