„Спорт и здраве за всяко бургаско дете“


На 17.05.2026 г. учениците от трети клас при ОбУ „Васил Левски“ се включиха в заключителната инициатива на Община Бургас по програмата „Спорт и здраве за всяко бургаско дете“. Заедно със своите ръководители – г-жа М. Михалева, г-жа Н. Колева и г-жа Д. Динева – те участваха в щафетни игри и с много усмивки станаха съпричастни към идеята на Община Бургас за популяризиране на спорта сред учениците в морския град.

В края на събитието малките спортисти получиха награди, грамоти и медали за доброто си представяне.

Архив