Община Бургас организира обучение по водна безопасност за деца


На 12.05.2026 г. се състоя обучение на ученици по Програма на Община Бургас за
обучение по водна безопасност с деца. Г-н Илия Желязков – дългогодишен спасител, представи
презентация по темата на учениците от трети клас. Той обясни, че най-добрия начин за
предпазване от инциденти във водата е превенцията. В края на обучението малките участници
получиха сертификати за преминато обучение по водна безопасност за деца.

Архив