На 22.02.2023г. учениците от Ученическото самоуправление за поредна учебна година отбелязаха Денят на розовата фланелка.
Инициативата е събитие, което беше отбелязано за поредна учебна година в ОбУ „Васил Левски“ по нетрадиционен начин. По желание на учениците, в междучасието след четвъртия час, беше проведен флашмоб, в който участваха ученици от различни класове. По този начин всички участници в мероприятието изразиха своя протест срещу тормоза и агресията в училище.
