По повод 150- годишнината от гибелта на Апостола и патронния си празник, учениците от ОбУ „Васил Левски“ с трепет и старание подготвиха празнична програма, която представиха на сцената на НЧ „Васил Левски- 1873г.“ в кв.“Горно Езерово“, гр. Бургас.
Директорът на училището, г-жа Диана Ковачева, за първи път награди ученици с титлата „ученик на годината“ – Ясен Русев от II в клас и Николай Добрев от VI а клас. Наградени бяха и други ученици, изявили се с участията си в различни училищни дейности и мероприятия.
