Днес, 21.03.2013 г., успешно завършилите курсисти от проект „Нов шанс за успех“ получиха своите удостоверения. Те бяха връчени в мултимедийния кабинет от г-жа Венелина Андреева – директор на училището.
Курсистите с трепет и много радост приеха своите документи за завършен курс по ограмотяване или за завършен 5, 6 или 7 клас.


